Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/mentaln2/domains/freemo.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/) is not within the allowed path(s): (/home/host893048/domains/freemo.pl/:/tmp:/var/tmp:/dev/urandom:/usr/local/lib/php/:/opt/alt/php55/usr/share/:/opt/alt/php80/usr/share/:/opt/alt/php72/usr/share/:/opt/alt/php71/usr/share/:/opt/alt/php73/usr/share/:/opt/alt/php56/usr/share/:/opt/alt/php74/usr/share/:/opt/alt/php81/usr/share/:/opt/alt/php54/usr/share/:/opt/alt/php70/usr/share/:/opt/alt/php82/usr/share/) in /home/host893048/domains/freemo.pl/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 17
Zniżka 100zł na Airbnb - FREEMO - Okazje, kody promocyjne i rabatowe

Co to jest Airbnb?

Airbnb jest to strona internetowa, która umożliwia wyszukiwanie noclegów na całym świecie. Czym się wyróżnia? Przede wszystkim tym, że wynajmujemy tutaj miejsca do spania bezpośrednio od właścicieli nieruchomości, którzy najczęściej są osobami prywatnymi. Możemy tutaj wynająć samo łóżko, pokój, całe mieszkanie lub dom, a nawet domek na drzewie. Dostęp do oferty możliwy jest poprzez stronę internetową lub aplikację mobilną.

Skąd się wziął pomysł na Airbnb?

Historia Airbnb sięga 2008 roku, kiedy to w San Francisco dwóch znajomych, a zarazem współlokatorów, wpadli na pomysł, żeby oferować w swoim mieszkaniu miejsce noclegowe. Chcieli w ten sposób sobie dorobić, ponieważ nie było ich stać na wynajem całego lokalu. Z czasem założyli stronę internetową – airbedandbreakfast.com, za pośrednictwem której oferowali krótkoterminowe noclegi wraz ze śniadaniem. Pierwsi klienci zaczęli korzystać z ich usług latem 2008 roku. Założyciele potrzebowali jednak środków na rozwój strony. W tym celu stworzyli markę płatków śniadaniowych, na czym zarobili 30 tysięcy dolarów.

Do marca 2009 na ich portalu było ponad 2500 ofert noclegowych oraz 10 tysięcy zarejestrowanych użytkowników. W tym samym czasie została podjęta decyzja o zmianie adresu strony na airbnb.com. Poszerzyła się również oferta – od tego czasu oprócz samych noclegów można było również wynajmować całe domy, mieszkania, łodzie, a nawet prywatne wyspy. Tempo rozwoju tej usługi z roku na rok było niesamowite – w 2011 roku ogłoszono milionową rezerwację, a rok później był już ich… 10 milionów. Obecnie Airbnb ma kilka milionów ofert noclegowych w ponad 190 krajach na całym świecie.

Jak działa serwis Airbnb?

Żeby wyszukać nocleg, to w pierwszej kolejności musimy skorzystać z wyszukiwarki ofert. W tym celu należy wpisać interesujące nas miasto i wybrać ewentualne filtry. Następnie otrzymujemy oferty, które musimy przejrzeć. Wchodząc na dany nocleg zostajemy przeniesieni na indywidualną stronę, która zawiera wszystkie niezbędne informacje o danym lokalu oraz jego zdjęcia. Jeżeli dany nocleg przypadnie nam do gustu, to sprawdzamy czy jest dostępny w odpowiednim dla nas terminie. Służy do tego intuicyjny kalendarz, na którym zaznaczamy dzień przyjazdu oraz wyjazdu. Nie ma konieczności dzwonienia czy pisania do właściciela z zapytaniem o to, czy w wybranych dniach mieszkanie jest wolne.

Możemy oczywiście skontaktować się z właścicielem, jeżeli mamy do niego jakieś pytania lub prośby. Należy jednak zaznaczyć, że kontakt z nim możliwy jest jedynie poprzez serwis Airbnb. Kolejnym krokiem jest dokonanie płatności – trzeba zapłacić z góry za cały okres pobytu. Na samym końcu zostaniemy poproszeni o wystawienie oceny i opinii.

Na czym polega promocja „Zniżka Airbnb 100 zł na start”

W chwili obecnej dostępna jest promocja dla nowych użytkowników serwisu Airbnb, którzy dokonają pierwszej rezerwacji noclegu. Jeżeli będzie ona na kwotę minimum 300 zł, to wówczas otrzymają oni zniżkę 100 zł. Należy jednak zaznaczyć, że do granicznej kwoty 300 zł nie wliczają się podatki ani opłaty serwisowe, które są widoczne w ostatnim punkcie rezerwacji. Otrzymana zniżka ważna jest przez 12 miesięcy od momentu rejestracji w serwisie.

Co zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Żeby otrzymać zniżkę na pierwszy nocleg w wysokości 100 zł, to w pierwszej kolejności należy się zarejestrować na specjalnej stronie z zaproszeniem –  https://www.airbnb.pl/c/gboni2?currency=PLN. Można to zrobić za pomocą tradycyjnego formularza lub korzystając z konta na Facebooku. Po poprawnej rejestracji zniżka 100 zł zostanie automatycznie dopisana do naszego konta. Następnie musimy wyszukać interesujący nas nocleg i go zarezerwować. W podsumowaniu rezerwacji będzie widoczna zniżka w wysokości 100 zł. Wystarczy teraz wszystko sfinalizować i cieszyć się z tańszego pobytu.

 

 

 

0 komentarzeZamknij okno komentarzy i opinii

Pozostaw komentarz lub opinię

Subskrybuj okazje do łatwego zarobku!

Otrzymuj na email jako pierwszy starannie wyselekcjonowane promocje finansowe/fintech i kody polecające obniżające ceny usług!

PS. Obiecujemy nigdy nie wysyłać spamu!
Tylko konkrety!