Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/mentaln2/domains/freemo.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/) is not within the allowed path(s): (/home/host893048/domains/freemo.pl/:/tmp:/var/tmp:/dev/urandom:/usr/local/lib/php/:/opt/alt/php55/usr/share/:/opt/alt/php80/usr/share/:/opt/alt/php72/usr/share/:/opt/alt/php71/usr/share/:/opt/alt/php73/usr/share/:/opt/alt/php56/usr/share/:/opt/alt/php74/usr/share/:/opt/alt/php81/usr/share/:/opt/alt/php54/usr/share/:/opt/alt/php70/usr/share/:/opt/alt/php82/usr/share/) in /home/host893048/domains/freemo.pl/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 17
Uber Eats - Kod promocyjny na 15zł - FREEMO - Okazje, kody promocyjne i rabatowe

Każdy zna uczucie, które towarzyszy nam gdy głód wita człowieka w późny wieczór z otwartymi rękoma. Od jakiegoś czasu jedzenie na dowóz zyskało nowego gracza, który swoją renomą i reputacją przekona każdego. UberEats, bo o tej aplikacji mowa, to sprawdzona usługa w zupełnie nowym wydaniu. Tanie jedzenie jest w zasięgu Twojego smartfona, a dzięki specjalnemu kodu promocyjnemu eats-uberdarmowe45 zyskasz zniżkę na 15 złotych na pierwsze lub kolejne zamówienie!

Kupon 15zł do Uber Eats
Avatar

Uber Eats – 15zł zniżki

Użyj kodu promo: eats-uberdarmowe45

Czym jest UberEats?

UberEats to najzwyczajniej w świecie pośrednik między restauracją, a klientem. Pochodząca od znanej na całym świecie aplikacji przewozowej apka zamieniła kupowanie jedzenia w niezwykle szybki i przystępny dla każdego proces. Od reszty serwisów oferujących jedzenie na dowóz wyróżnia ją z pewnością przejrzystość interfejsu (który stylistyką łudząco przypomina zwykłego Ubera) oraz bardzo szybki czas dostawy. Dowóz jedzenia z aplikacją UberEats to gwarancja dostarczenia posiłku w 40 minut, chociaż zwykle zajmuje to znacznie mniej. Dla niezadowolonych klientów udostępniono możliwość reklamacji. Pracownicy UberEats podchodzą do klienta niezwykle ludzko, więc każde uchybienie ze strony restauracji lub kierowcy jest ubezpieczone. Czasy, w których z niezadowoleniem jedliście pomylone zamówienie już dawno minęły. Dodatkowo, dla największych smakoszy, aplikacja co jakiś czas oferuje nowe kody rabatowe. Już teraz możesz zgarnąć kod rabatowy na zniżkę -15 złotych od kolejnego zamówienia.

W jakich miastach funkcjonuje UberEats?

Aplikacja UberEats oferuje szybki i bezpieczny dowóz jedzenia we wszystkich większych miastach w Polsce. Jeśli czujesz nadchodzący wielkimi krokami głód, sprawdź czy możesz zamówić jedzenie przez aplikację UberEats i skorzystać ze specjalnego kodu rabatowego na 15 złotych! Z UberEats skorzystasz w miastach takich jak:

 • Białystok
 • Bydgoszcz
 • Gliwice
 • Kielce
 • Kraków
 • Lublin
 • Łódź
 • Poznań
 • Rzeszów
 • Szczecin
 • Toruń
 • Trójmiasto
 • Warszawa
 • Wrocław

Jak odebrać specjalny kod rabatowy?

Jeśli chcesz skorzystać z promocyjnego rabatu zamawiając jedzenie na dowóz w aplikacji UberEats podążaj za poniższymi krokami:

 1. Pobierz aplikację UberEats. (Dostępna na telefonach z systemem Android i iOS)
 2. Podaj aplikacji dokładny adres, na który chcesz zamówić jedzenie.
 3. Wybierz swoje wymarzone jedzenie z szerokiej oferty restauracji współpracujących z UberEats.
 4. Wejdź w zakładkę „Profil”.
 5. W zakładce profil wybierz zakładkę „Promocje”, a następnie kliknij pole „Dodaj promocję”.
 6. Wpisz specjalny kod rabatowy na -15 złotych przy zamówieniu: eats-uberdarmowe45
 7. Kliknij pole „Dodaj promocję”.
 8. Złóż zamówienie i ciesz się tanim posiłkiem dostarczonym w nie więcej niż 40 minut.

Dogodne sposoby płatności!

Uber zabłysnął wśród innych aplikacji przewozowych głównie ze względu na niezwykłe wygodne i szybkie płatności. Nie inaczej jest w przypadku bliźniaczej aplikacji UberEats. Po skorzystaniu z promocyjnego kodu rabatowego na -15 złotych opłacisz swoje zamówienie w przystępny sposób korzystając m.in. ze standardowej karty debetowej, płatności przez internet wykorzystując PayPal lub po prostu płacąc za pomocą Apple Pay lub Google Pay. Każde zamówienie jest monitorowane i w razie jakichkolwiek uchybień, istnieje możliwość szybkiej i bezproblemowej reklamacji.

0 komentarzeZamknij okno komentarzy i opinii

Pozostaw komentarz lub opinię

Subskrybuj okazje do łatwego zarobku!

Otrzymuj na email jako pierwszy starannie wyselekcjonowane promocje finansowe/fintech i kody polecające obniżające ceny usług!

PS. Obiecujemy nigdy nie wysyłać spamu!
Tylko konkrety!