Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/mentaln2/domains/freemo.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/) is not within the allowed path(s): (/home/host893048/domains/freemo.pl/:/tmp:/var/tmp:/dev/urandom:/usr/local/lib/php/:/opt/alt/php55/usr/share/:/opt/alt/php80/usr/share/:/opt/alt/php72/usr/share/:/opt/alt/php71/usr/share/:/opt/alt/php73/usr/share/:/opt/alt/php56/usr/share/:/opt/alt/php74/usr/share/:/opt/alt/php81/usr/share/:/opt/alt/php54/usr/share/:/opt/alt/php70/usr/share/:/opt/alt/php82/usr/share/) in /home/host893048/domains/freemo.pl/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 17
Twisto - 50zł za rejestrację - FREEMO - Okazje, kody promocyjne i rabatowe

Twisto oferuje nowym użytkownikom 50 zł bonusu na start. Cała promocja polega na wyrobieniu karty wielowalutowej, co nie jest zbyt skomplikowanym i czasochłonnym procesem. Jeśli zainteresowani chcą załapać się na promocję, muszą na samym początku złożyć wniosek o założenie konta w firmie Twisto. Taki wniosek składa się przy pomocy komputera lub też telefonu komórkowego. Trzeba mieć więc dostęp do jakiegoś urządzenia mobilnego. Przed rozpoczęciem całej procedury warto zadbać o to, aby wyłączyć programy typu AdBlock oraz dokładnie wyczyścić cookies. Dzięki temu nowi klienci mają pewność, że ich bonus zostanie poprawnie wczytany. Wniosek składa się poprzez dedykowaną stronę promocji, ma się na to czas do wyczerpania puli wynoszącej 5000 wniosków. Zainteresowani promocją podają swoje podstawowe dane osobowe, takie jak adres e-mail, ustawiają hasło do potrzebne do logowania oraz wyrażają niezbędne zgody. Należy podać takie dane jak:

 • imię i nazwisko,
 • numer PESEL,
 • kraj pochodzenia,
 • adres zamieszkania,
 • numer telefonu,
 • sytuacja dochodowa.

Klienci będą musieli również zamówić kartę wielowalutową w postaci fizycznej. Ostatnim krokiem jest weryfikacja własnej tożsamości i przelanie złotówki na wskazane konto bankowe. Potem trzeba już tylko aktywować kartę i dokonać z jej udziałem jednej płatności. Po dokonaniu rejestracji na koncie nowego klienta pojawi się bonus o wartości 50 zł, który będzie można wykorzystać dla własnych potrzeb.

Informacje o firmie oraz koszty związane z rejestracją

Firma Twisto ma na swoim koncie kilka akcji promocyjnych, które spotkały się z głęboką aprobatą ze strony społeczeństwa. Firma cały czas stawia na rozwój swojej działalności, starając się dotrzeć do jak największej liczby odbiorców. Co najważniejsze koszt związany z rejestracją konta w Twisto nie powinien nikogo odstraszyć, ponieważ można zrobić to bezpłatnie. Co za tym idzie nie ponosi się żadnych kosztów, wystarczy złożyć prawidłowy wniosek i oczekiwać na przyznanie bonusu o wartości 50 zł.

Wymagania oraz kwestia bezpieczeństwa

Wymagania związane z otrzymaniem bonusu nie są zbyt wygórowane. Wystarczy podanie danych osobowych, zamówienie karty oraz zweryfikowanie swojej tożsamości przy pomocy przelewu. Twisto nie wymaga od zainteresowanych żadnych zaświadczeń oraz skanów dowodów osobistych, jest to zbędne. Jeśli chodzi o kwestię bezpieczeństwa, wszystko jest jak najbardziej profesjonalne, dlatego nie trzeba obawiać się o podawane przez siebie dane. Wystarczy postępować zgodnie z ogólnodostępną instrukcją zakładania konta. Dzięki temu odbierze się swój bonus i będzie można z niego skorzystać. 

Zarejestruj się za darmo i odbierz bonus

Edycja: Twisto aktualnie oferuje 10 PLN za rejestrację.

1 komentarz - kliknij aby wyświetlićZamknij okno komentarzy i opinii

1 komentarz - kliknij aby wyświetlić

 • Maciej
  Posted 8 września, 2022 at 2:59 pm 0Likes

  Witam, czy promocja nadal obowiązuje?

Pozostaw komentarz lub opinię

Subskrybuj okazje do łatwego zarobku!

Otrzymuj na email jako pierwszy starannie wyselekcjonowane promocje finansowe/fintech i kody polecające obniżające ceny usług!

PS. Obiecujemy nigdy nie wysyłać spamu!
Tylko konkrety!