Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/mentaln2/domains/freemo.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/) is not within the allowed path(s): (/home/host893048/domains/freemo.pl/:/tmp:/var/tmp:/dev/urandom:/usr/local/lib/php/:/opt/alt/php55/usr/share/:/opt/alt/php80/usr/share/:/opt/alt/php72/usr/share/:/opt/alt/php71/usr/share/:/opt/alt/php73/usr/share/:/opt/alt/php56/usr/share/:/opt/alt/php74/usr/share/:/opt/alt/php81/usr/share/:/opt/alt/php54/usr/share/:/opt/alt/php70/usr/share/:/opt/alt/php82/usr/share/) in /home/host893048/domains/freemo.pl/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 17
Trading 212 - darmowa akcja o wartości do 100 EURO - FREEMO - Okazje, kody promocyjne i rabatowe

Firma Trading 212, tworząca bezpłatne i proste aplikacje, które umożliwiają handel akcjami, walutami i towarami, ogłosiła akcję promocyjną. To świetna okazja dla osób, które chcą spróbować swoich sił z rynkiem giełdowym lub po prostu odebrać darmową gotówkę ze spieniężonych akcji.

Promocja – jak skorzystać?

Aby skorzystać z akcji promocyjnej i odebrać do 100 euro w darmowych akcjach należy zarejestrować zupełnie darmowe konto  „Trading 212 Invest” na ich platformie z linku polecającego – KLIKNIJ TUTAJ. Kolejny krok to zweryfikowanie tożsamości i adresu zamieszkania poprzez wysłanie skanu dowodu osobistego lub paszportu oraz wyciągu bankowego lub jakiegokolwiek rachunku za media. Następnie należy wpłacić depozyt w kwocie 5 zł przy użyciu karty kredytowej lub debetowej. Można również zrobić przelew tradycyjny lub Skrill. Po ok 24 godzinach od rejestracji i wpłacie depozytu, na konto wpływa jedna losowa akcja. Po jej otrzymaniu i po upływie 3 dni można ją sprzedać, a pieniądze wypłacić bezpośrednio na kartę kredytową/ debetową lub na konto bankowe po upływie 30 dni od dnia otrzymania bonusu.

Rozpocznij rejestracje i odbierz darmową akcję

Kilka informacji o Trading 212

Firma ma siedzibę w Londynie, jednak usługi maklerskie wypływają na całą Wielką Brytanię oraz pozostałą część Europy. Serwis umożliwia handel akcjami z zerową prowizją. Dało to możliwość milionom ludzi dostęp do giełdy, która do tej pory była zarezerwowana dla nielicznych. Aplikacja mobilna, pobrana już przez 14 000 000 użytkowników jest bezpłatnym, prostym i inteligentnym narzędziem pozwalającym spróbować swoich sił na giełdzie. Dzięki wprowadzonym innowacyjnym rozwiązaniom, koszty gry zostały zmniejszone do minimum, proponując również zakup inwestycji ułamkowych. Obsługa jest tak prosta, że początkujący inwestorzy szybko zrozumieją zawiłe zasady giełdowych inwestycji.

Czy ponoszę jakieś koszty?

Konto na Trading 212 jest całkowicie bezpłatne. Użytkownik nie ponosi żadnych kosztów, również tych ukrytych. Prowadzenie oraz zamknięcie konta po wypłacie środków nie podlega żadnym opłatom. 

Warunki rejestracji

Aby móc zarejestrować się w serwisie niezbędne jest zweryfikowanie danych. W tym celu należy przesłać skan dowodu lub paszportu oraz potwierdzenie adresu zamieszkania. W tym przypadku można posłużyć się wyciągiem bankowym lub rachunkiem opłaty za media z widocznym adresem zamieszkania.

Bezpieczeństwo i prywatność

Firma jest nadzorowana i licencjonowana przez Urząd ds. Postępowania Finansowego. Dla ogólnego bezpieczeństwa, wszystkie fundusze są przechowywane na osobnych kontach i objęte są Programem Gwarantowania Usług Finansowych. Fundusze dodatkowo podlegają ubezpieczeniu w Funduszu Odszkodowań dla Inwestorów.

Pozostaje życzyć szczęścia i jak największego bonusu! 😉

1 komentarz - kliknij aby wyświetlićZamknij okno komentarzy i opinii

1 komentarz - kliknij aby wyświetlić

  • maciej
    Posted 8 września, 2022 at 3:29 pm 0Likes

    Ja otrzymałem akcje AMD 🙂

Pozostaw komentarz lub opinię

Subskrybuj okazje do łatwego zarobku!

Otrzymuj na email jako pierwszy starannie wyselekcjonowane promocje finansowe/fintech i kody polecające obniżające ceny usług!

PS. Obiecujemy nigdy nie wysyłać spamu!
Tylko konkrety!