Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/mentaln2/domains/freemo.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/) is not within the allowed path(s): (/home/host893048/domains/freemo.pl/:/tmp:/var/tmp:/dev/urandom:/usr/local/lib/php/:/opt/alt/php55/usr/share/:/opt/alt/php80/usr/share/:/opt/alt/php72/usr/share/:/opt/alt/php71/usr/share/:/opt/alt/php73/usr/share/:/opt/alt/php56/usr/share/:/opt/alt/php74/usr/share/:/opt/alt/php81/usr/share/:/opt/alt/php54/usr/share/:/opt/alt/php70/usr/share/:/opt/alt/php82/usr/share/) in /home/host893048/domains/freemo.pl/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 17
Promocja Monese - 10 euro do odebrania - FREEMO - Okazje, kody promocyjne i rabatowe

Monese to bardzo przyjazny fintech, który dedykowany jest dla wszystkich osób lubiących przejrzyste usługi finansowe. Atutem takiego rozwiązania jest bardzo łatwa dostępność, wszystko to za sprawą aplikacji mobilnej. Z promocji Monese można skorzystać w dowolnym momencie, wystarczy posiadać urządzenie mobilne i zdecydować się na założenie konta.

Na czym polega promocja i jak zarobić €10?

Promocja zawarta jest na bardzo czytelnych warunkach. Klienci zdecydowani na skorzystanie z niej otrzymują 10 euro do odebrania za darmo, a kolejne 15 euro może znaleźć się na ich konto, wtedy gdy wykorzystają podlegającą im kartę i wykonają płatność na kwotę co najmniej 500 euro. W grę wchodzi także zrealizowanie przelewu międzynarodowego. Aby skorzystać z promocji i zarobić z Monese należy przy rejestracji podać kod polecający.

Kod na darmowe €10 + €10

Promocja w Monese, Karty do Monese

Monese – zarób 10 euro za rejestrację

Użyj kodu promo: GRZEG053
(informacja: w kodzie widnieje cyfra ZERO)

 

Założenie konta wiąże się z posiadaniem darmowej e-portmonetki, do której ma się nieograniczony dostęp. Zainteresowani mogą w niej przechowywać swoje środki, zarówno w walucie euro, jak i w funtach brytyjskich. Dodatkowo otrzymuje się do wykorzystania kartę walutową oraz osobisty numer IBAN. Przystąpienie do promocji jest bardzo proste. Wystarczy założenie konta, a więc podanie swoich podstawowych danych osobowych. Aktywację konta należy również potwierdzić. Monese powstało po to, aby rozwiązać problemy osób zamieszkałych na co dzień w Wielkiej Brytanii, które nie mogą z jakichś powodów założyć swojego konta osobistego.

Monese – co to właściwie jest i jakie koszta się z tym wiążą?

Monese to nic innego jak profesjonalnie stworzony fintech, a więc nowoczesna technologia finansowa. Skorzystać można z niej w dowolnie wybranym przez siebie momencie, a stworzenie konta jest zupełnie darmowe, więc o opłaty nie trzeba się martwić. 

Założenie własnego konta Monese jest bardzo prostym w realizacji przedsięwzięciem, ponieważ wystarczy ściągnąć na urządzenie mobilne aplikację, następnie podaje się kraj zamieszkania, adres e-mail oraz ewentualny kod zaproszenia. Zainteresowani muszą ustalić również swój indywidualny PIN zabezpieczający, tak aby dostęp do aplikacji był chroniony. Ponadto należy zweryfikować swój numer telefonu. Pozostaje również uzupełnienie pozostałych danych osobowych. Klienci będą musieli potwierdzić również swoją tożsamość przy pomocy:

  • dowodu osobistego,
  • paszportu,
  • prawa jazdy.

Można również przeprowadzić wideokonferencję z konsultantem, co jest znacznym udogodnieniem dla osób, którym zależy na czasie. 

Monese a kwestia bezpieczeństwa

Skorzystanie z promocji Monese jest w stu procentach bezpieczne. Nie należy obawiać się zarówno o zgromadzone środki czy też podane dane osobowe. Wymagania w stosunku do nowych klientów nie są zbyt okazałe. Osoby pełnoletnie bez problemów założą swoje konto walutowe i będą mogły skorzystać z atrakcyjnej promocji. 

Opinie o Monese

W Internecie można znaleźć wiele pozytywnych opinii o Monese. Stawia się go jako głównego konkurenta dla popularnego już Revoluta. W Monese użytkownicy głównie zachwalają dożywotnio darmową kartę do konta i darmowe konto, świetną promocją w której do zarobienia jest prawdziwa gotówka, intuicyjną i prostą w obsłudze aplikacje oraz oczywiście świetne kursy wymiany walut. Może o tym świadczyć wysoka ocena Monese w serwisie do opiniowania – TrustPilot. Firma jest oceniana na 9/10 przy ponad 10 000 opinii.

Zarabiaj z Monese! Podaj przy rejestracji kod polecający „GRZEG053” aby otrzymać darmową gotówkę!

1 komentarz - kliknij aby wyświetlićZamknij okno komentarzy i opinii

1 komentarz - kliknij aby wyświetlić

  • kabuto
    Posted 3 marca, 2020 at 9:48 pm 0Likes

    Czytałem świetne opinie o Monese – i jako fajny produkt i miejsce do zarabiania niekiedy sporych pieniędzy. Widziałem w Internecie, że niektórzy polecając po znajomych lub na Fejsbukach, czy tworząc poradniki jak zarabiać z Monese niekiedy zbierali na swoim koncie ponad 10 000 euro. Swoją drogą cieszą mnie takie promocje. Teraz praktycznie nic nie robiąc, tylko rejestrując konta w różnych apkach i na stronach można zarobić naprawdę dobre pieniążki 🙂

Pozostaw komentarz lub opinię

Subskrybuj okazje do łatwego zarobku!

Otrzymuj na email jako pierwszy starannie wyselekcjonowane promocje finansowe/fintech i kody polecające obniżające ceny usług!

PS. Obiecujemy nigdy nie wysyłać spamu!
Tylko konkrety!