Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/mentaln2/domains/freemo.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/) is not within the allowed path(s): (/home/host893048/domains/freemo.pl/:/tmp:/var/tmp:/dev/urandom:/usr/local/lib/php/:/opt/alt/php55/usr/share/:/opt/alt/php80/usr/share/:/opt/alt/php72/usr/share/:/opt/alt/php71/usr/share/:/opt/alt/php73/usr/share/:/opt/alt/php56/usr/share/:/opt/alt/php74/usr/share/:/opt/alt/php81/usr/share/:/opt/alt/php54/usr/share/:/opt/alt/php70/usr/share/:/opt/alt/php82/usr/share/) in /home/host893048/domains/freemo.pl/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 17
N26 - darmowe 15 euro za założenie konta - FREEMO - Okazje, kody promocyjne i rabatowe

N26 to niemiecki bank online, coraz śmielej poczynający sobie na europejskich rynkach. Jego kluczową ofertę stanowi konto w euro i przypisana do niego karta MasterCard, którą możemy płacić w najróżniejszych walutach po bardzo korzystnym, gwarantowanym przez wydawcę karty kursie. Podobnie, jak u niektórych konkurentów pełna obsługa konta jest przez aplikację, włączając w to otwieranie i zamykanie rachunku. By dodatkowo zachęcić nas do zakładania konta, firma oferuje 15€ bonus. Jak go uzyskać?

Jak skorzystać z promocji i zyskać darmowe 15€?

Promocja jest przeznaczona dla wszystkich zakładających po raz pierwszy konto w banku N26. Założenie konta i zyskanie bonusowych pieniędzy jest banalnie proste i w 100% darmowe. Wystarczy około 10 minut, by cieszyć się dożywotnio bezpłatnym kontem, multiwalutową kartą i gratisowymi 15€. Wystarczy:

  1. Wejść na tę stronę i dokładnie wypełnić swoimi danymi (zgodnymi z dokumentem tożsamości) cały formularz.
  2. Zweryfikować adres e-mail klikając w otrzymany link.
  3. Wybrać sposób dostarczenia karty (najlepiej wybrać darmowy, który trwa dłużej – do 2 tygodni) i sposób, w jaki będziemy zasilali konto (bez znaczenia).
  4. Ściągnąć aplikację na telefon, zalogować się w niej i potwierdzić adres wysyłki.
  5. Zweryfikować tożsamość – tu do wyboru skan dowodu lub paszportu i selfie, lub wideokonferencja z konsultantem.
  6. Ustawienia końcowe – m.in. PIN aplikacji lub skonfigurowanie odblokowania biometrią (odcisk palca lub face id).

Konto jest założone – po odebraniu karty należy wykonać tylko dwa dodatkowe kroki, by otrzymać pieniądze – przelać na nie minimum 15€ i wykonać jakąś transakcję na minimum tę kwotę.

N26 – ile to kosztuje i jakie są wymagania?

Samo założenie i utrzymanie konta jest bezpłatne, podobnie jak wyrobienie karty, jeśli zdecydujemy się na darmową dostawę pocztą. Na czym więc zarabia bank? Np. z wypłaty gotówki z bankomatów w Polsce (doliczana jest niewielka marża 1,7%), choć można to obejść, przelewając środki na rachunek w polskim banku. Jeśli chcielibyśmy błyskawicznie otrzymać naszą kartę, to również musielibyśmy dopłacić – aż 25 Euro, dlatego raczej nie warto się spieszyć.

Wymagania stawiane osobom chcącym skorzystać z promocji są łatwe do spełnienia – pełnoletność i ważny dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport). Wymagane będzie zrobienie selfie lub wideorozmowa z konsultantem. Łączny proces tworzenia konta to 10 minut i jest z pewnością warty bonusu 15€ (ok. 64zł).

0 komentarzeZamknij okno komentarzy i opinii

Pozostaw komentarz lub opinię

Subskrybuj okazje do łatwego zarobku!

Otrzymuj na email jako pierwszy starannie wyselekcjonowane promocje finansowe/fintech i kody polecające obniżające ceny usług!

PS. Obiecujemy nigdy nie wysyłać spamu!
Tylko konkrety!