Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/mentaln2/domains/freemo.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/) is not within the allowed path(s): (/home/host893048/domains/freemo.pl/:/tmp:/var/tmp:/dev/urandom:/usr/local/lib/php/:/opt/alt/php55/usr/share/:/opt/alt/php80/usr/share/:/opt/alt/php72/usr/share/:/opt/alt/php71/usr/share/:/opt/alt/php73/usr/share/:/opt/alt/php56/usr/share/:/opt/alt/php74/usr/share/:/opt/alt/php81/usr/share/:/opt/alt/php54/usr/share/:/opt/alt/php70/usr/share/:/opt/alt/php82/usr/share/) in /home/host893048/domains/freemo.pl/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 17
Gdzie kupować tanie gry? 3 najpopularniejsze platformy - FREEMO - Okazje, kody promocyjne i rabatowe

W dzisiejszych czasach zakup większości nowoczesnych gier może kosztować fortunę, zwłaszcza jeśli od ich premiery minęło zaledwie kilka dni lub tydzień. W związku z tym, Steam i inne sklepy będą miały gry dostępne dla Ciebie tak szybko, jak tylko zostaną wydane, ale za wysoką cenę. W rezultacie coraz więcej osób ma tendencję do czekania dłużej niż rok, aby uzyskać grę w niższej cenie. Steam oferuje pewne wyprzedaże (np. letnie i zimowe), ale to tylko tyle.

Na szczęście istnieją pewne cyfrowe rynki, które mogą zaoferować ci klucze po obniżonej cenie. Może i nie dostajesz całego pakietu, jak gdybyś kupił go w fizycznym sklepie, ale dostaniesz pełnowartościową grę z dostępem online. Poniżej przedstawiamy kilka najpopularniejszych rynków tanich gier.

1. G2A

G2A jest jednym z najlepszych rynków na świecie do zakupów tanich gier. Mają ogromną kolekcję, a dzięki G2APay możesz kupić dowolny produkt przy wielu sposobach płatności – od kart kredytowych po PayPal i Bitcoin. Ponadto możesz zapisać się na do G2A Plus (miesięczne/roczne członkostwo) i otrzymać dodatkowe zniżki (do 10% więcej) oraz darmową grę każdego miesiąca.

Zalety:

 • Duża kolekcja gier
 • Członkostwo z dodatkowymi korzyściami
 • G2APay oferuje każdą metodę płatności
 • Niektóre gry są tańsze niż gdziekolwiek indziej

2. IndieGala

IndieGala jest prawdopodobnie najbardziej unikalną ze wszystkich stron na tej liście oraz najbezpieczniejszą. Serwis istnieje od 2011 roku i oferuje pewne funkcje, których inne strony po prostu nie mają. Oferują GalaClient, który możesz pobrać z ich strony i działa on podobnie jak Steam. Oferuje bibliotekę gier, które kupiłeś za ich pośrednictwem, dzięki której możesz instalować je na swoim komputerze. Ponadto portal stosunkowo często organizuje tzw. giveawaye, w których można zdobyć całkowicie darmowe gry.

Zalety:

 • Szeroki wybór gier.
 • Wysoki stopień bezpieczeństwa platformy
 • Dostępnych jest wiele metod płatności.
 • Wiele darmowych nagród i konkursów.

3. Eneba

Podobnie jak G2A, Eneba nie sprzedaje niczego sama, ale ma w zamian sprzedawców którzy działają na platformie. Mają nie tylko szeroki wybór gier na PC i konsole, ale także programy komputerowe (Antywirusy, Modelowanie 3D, itp…) oraz karty podarunkowe. Dużym plusem Eneby jest to, że nie musisz rejestrować nowego konta, aby kupować gry i nie ma dodatkowych opłat za ochronę klienta (która w większości przypadków nie jest naprawdę potrzebna).

Zalety:

 • Bardzo niedrogie produkty
 • Rejestracja konta nie jest wymagana
 • Brak opłat za ochronę klienta
 • Oferują też inne produkty, a nie tylko klucze do gier

 

1 komentarz - kliknij aby wyświetlićZamknij okno komentarzy i opinii

1 komentarz - kliknij aby wyświetlić

 • n3m0
  Posted 8 września, 2022 at 3:27 pm 0Likes

  Polecam również sprawdzać stronę bestgameprice.net – to taki agregator tanich ofert gdzie można natrafić na okresowe fajne okazje.

Pozostaw komentarz lub opinię

Subskrybuj okazje do łatwego zarobku!

Otrzymuj na email jako pierwszy starannie wyselekcjonowane promocje finansowe/fintech i kody polecające obniżające ceny usług!

PS. Obiecujemy nigdy nie wysyłać spamu!
Tylko konkrety!