Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/mentaln2/domains/freemo.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/) is not within the allowed path(s): (/home/host893048/domains/freemo.pl/:/tmp:/var/tmp:/dev/urandom:/usr/local/lib/php/:/opt/alt/php55/usr/share/:/opt/alt/php80/usr/share/:/opt/alt/php72/usr/share/:/opt/alt/php71/usr/share/:/opt/alt/php73/usr/share/:/opt/alt/php56/usr/share/:/opt/alt/php74/usr/share/:/opt/alt/php81/usr/share/:/opt/alt/php54/usr/share/:/opt/alt/php70/usr/share/:/opt/alt/php82/usr/share/) in /home/host893048/domains/freemo.pl/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 17
Darmowe kryptowaluty od Trust Wallet - 100 tokenów TWT - FREEMO - Okazje, kody promocyjne i rabatowe

Trust Wallet to bezpieczna, open-source’owa, zdecentralizowana i anonimowa aplikacja do tworzenia portfeli kryptowalutowych obsługująca wiele cyfrowych walut. Firma zbudowała sobie reputację firmy dbającej o bezpieczeństwo i trzymającej się zasady, że nigdy nie uzyska dostępu do portfeli użytkowników, nie będzie posiadać kluczy prywatnych i nie będzie prosić o dane osobowe.

Trust Wallet organizuje airdrop w postaci 100 tokenów TWT dla każdego, kto pobierze aplikację za pomocą specjalnego linku. Szacunkowa wartość zdobytych kryptowalut to od $5 do $10.

Jak odebrać darmowe tokeny TWT.

  1. Pobierz aplikację na Androida lub iOS. Jeżeli obecnie korzystasz z laptopa lub komputera stacjonarnego, to zostaniesz przekierowany do strony, na której możesz podać numer telefonu, na który zostanie wysłany link do pobierania Trust Wallet.
  2. Zainstaluj Trust Wallet na swoim telefonie i stwórz nowy portfel. Przy procesie tworzenia portfela zostaniesz poproszony o zapisanie specjalnego ciągu angielskich słów, które będą Twoim hasłem zapasowym na wypadek utraty lub uszkodzenia telefonu.
  3. Otwórz portfel Trust Wallet. Na Twoim koncie powinna się pojawić informacja o przyznaniu 100 darmowych tokenów TWT, które otrzymasz pierwszego dnia miesiąca. Jeżeli nie otrzymałeś informacji o przypisaniu 100 tokenów TWT to wejdź ponownie w link pobierania powyżej (lub otrzymany za pomocą SMS) i otwórz aplikację. Kryptowaluty zostaną przydzielone.
  4. Polecaj Trust Wallet innym użytkownikom aby otrzymywać 100 tokenów za każdą poprawną rejestrację (zakładka Settings –> Invite a Friend) – opcjonalne

0 komentarzeZamknij okno komentarzy i opinii

Pozostaw komentarz lub opinię

Subskrybuj okazje do łatwego zarobku!

Otrzymuj na email jako pierwszy starannie wyselekcjonowane promocje finansowe/fintech i kody polecające obniżające ceny usług!

PS. Obiecujemy nigdy nie wysyłać spamu!
Tylko konkrety!