Coroczne święto promocji nadchodzi! To niebywała okazja, by skorzystać z promocyjnych cen i zrobić tanie zakupy. Ten wyjątkowy dzień, świętowania niskich cen, przywędrował do nas ze Stanów Zjednoczonych. To jedyny taki piątek w roku, kiedy niemal wszystkie sklepy, a coraz częściej i miejsca usługowe, oferują nam wyjątkowo niskie ceny. Na, kiedy przypada Black friday 2021? O tuż w tym roku odbędzie się on 26 listopada, czyli w ostatni piątek miesiąca. Wówczas promocji możemy spodziewać się w sklepach stacjonarnych. Powtórkę z rozrywki będziemy mieli już 29 listopada, czyli w poniedziałek po tym święcie. Wówczas odbywa się Cyber Monday. W tym jednak przypadku promocyjnych cen możemy szukać już tylko w sklepach internetowych.

Jakie sklepy biorą udział w promocjach i wyprzedażach Black Friday?

Co roku możemy zauważyć, że coraz więcej sklepów dołącza do akcji i wychodzi naprzeciw klientom. Nie inaczej będzie i tym razem. Okazje cenowe trafimy w niemal każdego rodzaju sklepach. Od tych spożywczych po sklepy odzieżowe, obuwnicze, kosmetyczne, sportowe, RTV i AGD, a także księgarnie i sklepy jubilerskie. Praktycznie wszystkie popularne sklepy, znajdujące się w galeriach handlowych wykorzystują Black Friday do zwabienia klientów wyprzedażami roku. To zatem świetna okazja na zakup sprzętów elektronicznych, zapasu kosmetyków, sylwestrowych kreacji, czy też świątecznych prezentów.

0 komentarzeZamknij okno komentarzy i opinii

Pozostaw komentarz lub opinię

Subskrybuj okazje do łatwego zarobku!

Otrzymuj na email jako pierwszy starannie wyselekcjonowane promocje finansowe/fintech i kody polecające obniżające ceny usług!

PS. Obiecujemy nigdy nie wysyłać spamu!
Tylko konkrety!