Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/mentaln2/domains/freemo.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/) is not within the allowed path(s): (/home/host893048/domains/freemo.pl/:/tmp:/var/tmp:/dev/urandom:/usr/local/lib/php/:/opt/alt/php55/usr/share/:/opt/alt/php80/usr/share/:/opt/alt/php72/usr/share/:/opt/alt/php71/usr/share/:/opt/alt/php73/usr/share/:/opt/alt/php56/usr/share/:/opt/alt/php74/usr/share/:/opt/alt/php81/usr/share/:/opt/alt/php54/usr/share/:/opt/alt/php70/usr/share/:/opt/alt/php82/usr/share/) in /home/host893048/domains/freemo.pl/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 17
Aion Bank - kod polecający na 30zł za otwarcie darmowego konta - FREEMO - Okazje, kody promocyjne i rabatowe

Aion to nowa jakość bankowości na polskim rynku. Jest to bank internetowy, w którym otwarcie konta oraz samo zarządzanie nim odbywa się z poziomu wygodnej aplikacji mobilnej.

Aion Bank działa całkowicie cyfrowo; oferuje usługi abonamentowe zarówno dla osób fizycznych, jak i firm (w Polsce trwają jeszcze nad tym prace wdrożeniowe). W ten sposób chce zreformować relacje między bankiem a klientami.

W zależności od wybranej formuły abonamentowej (tak – bank oferuje swoje usługi w modelu subskrypcyjnym), klienci otrzymują nieograniczony dostęp do wszelkiego rodzaju usług za stałą cenę abonamentu miesięcznie. Aion oferuje także w pełni darmowe konto Light, które uprawnia do skorzystania m.in. z atrakcyjnej oferty kont oszczędnościowych). Na dodatek udostępnia kod promocyjny, dzięki któremu można otrzymać na swój rachunek 30zł.

Kod promocyjny na 30zł: BONUS30

aion promocja
Darmowe 30zł w Aion Banku za założenie bezpłatnego konta Light z kodem polecającym BONUS30

Warunki promocji:

Aby otrzymać nagrodę w postaci 30zł należy:

  1. Pobrać aplikację mobilną Aion Banku ze sklepu App Store lub Google Play
  2. Wybrać darmowy plan Light
  3. Wprowadzić kod polecający BONUS30
  4. Wykonać przynajmniej jedną transakcję kartą płatniczą Aion Banku w ciągu 30 dni od otwarcia rachunku

Czy warto?

Poza tym, że Aion Bank zachęca nowych użytkowników do rejestracji nagrodą w postaci 30zł (tylko z kodem promocyjnym), to warto wspomnieć, że bezpłatnie otrzymuje się dostęp do atrakcyjnie oprocentowanego konta oszczędnościowego (obecnie 1% w skali roku), wymiany walut po kursie międzybankowym czy fizycznej karty płatniczej (uwaga: karta jest darmowa w użytkowaniu, jednak należy pokryć jednorazowy koszt wysyłki). Do konta dopisana jest również karta wirtualna, którą bez problemu można dodać do usług typu Apple Pay, czy Google Pay i całkowicie pominąć kwestie posiadania karty fizycznej.

 

1 komentarz - kliknij aby wyświetlićZamknij okno komentarzy i opinii

1 komentarz - kliknij aby wyświetlić

  • Posted 5 listopada, 2021 at 2:25 pm 0Likes

    Witam. Czy kod polecający ma również zastosowanie do wersji wyższych tj. płatnych?
    Na jednym z blogów przeczytałem o ofercie Aion’a i bank ewidentnie kusi stosunkowo wysokim oprocentowaniem kont oszczędnościowych (wersje płatne podwyższają oprocentowanie) oraz dodatkowo dostępem do funduszy ETF.

Pozostaw komentarz lub opinię

Subskrybuj okazje do łatwego zarobku!

Otrzymuj na email jako pierwszy starannie wyselekcjonowane promocje finansowe/fintech i kody polecające obniżające ceny usług!

PS. Obiecujemy nigdy nie wysyłać spamu!
Tylko konkrety!