logo
Wybrana strona może zawierać treści niewskazane dla osób niepełnoletnich. Wiek wymagany przez stronę: 18+.

Zooplus.pl

zostań użytkownikiem <b>PREMIUM</b>

 

Zooplus to internetowy sklep zoologiczny z bardzo bogatym asortymentem, w który znajdziesz ponad 8.000 produktów dla psów, kotów, ryb, ptaków, gryzoni, gadów i koni. Niezależnie od tego do jakiej rodziny należy Wasz ulubieniec, w Zooplus znajdziesz coś dla niego.

W ofercie Zooplus znajduje się wszystko od karm i przysmaków, przez legowiska, klatki i terraria o zabawki i witaminy.

Dostawa zamówionych produktów wynosi ok. 3-6 dni roboczych od momentu wydania paczki z magazynu sklepu. Przy zamówieniach o wartości powyżej 100 PLN przesyłka w Zooplus jest darmowa. Akceptowane formy płatności to przelew i zapłata kartą kredytową .

Kupując w Zooplus z Freemo.pl gromadzisz dodatkowo cashback!

Również w tej kategorii
Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć swoje konto ? Zmiany będą nieodwracalne !

Co to jest Premium?

Członkostwo Premium pozwala Ci gromadzić cashback wyższy nawet o 30%.
Jak zostać użytkownikiem Premium i zarabiać wyższy cashback?

To proste:

Poleć Freemo.pl trzem znajomym, którzy dokonają zakupów za pośrednictwem serwisu.
W chwili rejestracji do Freemo.pl użytkownik podaje adres email osoby polecającej. Jeśli trzej z Twoich znajomych zarejestrują się podając w tym miejscu Twój adres email, a następnie dokonają transakcji w jednym z partnerskich sklepów internetowych, automatycznie otrzymasz status użytkownika Premium na okres 3 miesięcy.

Lub

Zostań posiadaczem karty Euro26 Wszystkim posiadaczom ważnej karty Euro26, przy rejestracji do serwisu Freemo nadany zostaje status użytkownika Premium. Warunkiem jest podanie numeru należącej do Ciebie karty Euro26. Po zweryfikowaniu jej przez system, status Premium zostaje przyznany i możesz zarabiać wyższy cashback!